Świat niestandardowych rozwiązań to nasza codzienność

Skontaktuj się z nami

Nowoczesne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Dla restauracji
Dla hoteli
Dla transportu
Dla szkół

Automatyczne systemy informacyjno sprzedażowe (ASIS)

Automatyczne Systemy Informacyjno Sprzedażowe (ASIS) to urządzenia elektroniczne zapewniające stałą obsługę klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni, w każdych warunkach atmosferycznych i bez udziału operatora. Stanowią coraz częściej spotykany element krajobrazu nowoczesnych miast, urzędów i przedsiębiorstw. Wygoda, niezawodność, niski koszt obsługi, szybkość aktualizacji danych to cechy, które sprawiają, że rozwiązania typu ASIS stają się z dnia na dzień coraz popularniejsze w obszarach komunikacji i obsługi klienta.
Dowiedz się więcej

Teletechnika

Innowacyjne, niestandardowe rozwiązania, najlepsze na rynku materiały, doskonała jakość wykonania, wysoka trwałość i odporność na najcięższe warunki użytkowania – to krótka charakterystyka produkowanych przez AGEP szaf do zastosowań teleinformatycznych i przemysłowych.
Sprawdź pełną ofertę
Szafy teletechniczne
Projektanci AGEP

Nasz zespół

Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i pasją poszukiwania wciąż nowych rozwiązań. Naszą misja jest tworzyć dla wymagających – naszą codziennością jest produkcja niestandardowych rozwiązań produktowych dla nietypowych aplikacji.
Poznaj TEAM AGEP

Dział projektowy

Doświadczeni konstruktorzy, pasjonaci z kreatywnym podejściem, deweloperzy niestandardowych rozwiązań dla najtrudniejszych problemów naszych klientów, profesjonalni doradcy techniczni. Po prostu ich sprawdź!

Dział produkcji

Nowoczesny, rozbudowany park maszynowy, tylko najlepsze materiały, najwyższa jakość wykonania, zawsze zgodnie z harmonogramem dostaw do klienta – tak działa nasz starannie dobrany zespół specjalistów.
AGEP jest producentem wysokiej jakości szaf i obudów dla przemysłu oraz teleinformatyki a także automatycznych systemów informacyjno sprzedażowych dla biur, urzędów, przedsiębiorstw. Projekty indywidualne to nasza specjalność. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów dla najbardziej wymagających Klientów. Doradzamy, projektujemy, produkujemy, instalujemy – zawsze według indywidualnych specyfikacji i potrzeb klientów.

Kontakt

Dane do faktur

Agep Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 61
42-165 Lipie
NIP: 574-207-26-12
REGON 388413388

Adres zakładu

Agep Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 73B
42-130 Wręczyca Wielka