O nas

AGEP jest producentem wysokiej jakości szaf i obudów dla przemysłu oraz teleinformatyki a także automatycznych systemów informacyjno sprzedażowych dla biur, urzędów, przedsiębiorstw. Projekty indywidualne to nasza specjalność. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów dla najbardziej wymagających Klientów. Doradzamy, projektujemy, produkujemy, instalujemy – zawsze według indywidualnych specyfikacji i potrzeb klientów.

Naszą misją jest
Tworzyć dla Wymagających

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją do odkrywania wciąż nowych rozwiązań.
Doradcy techniczni – nasi doświadczeni specjaliści pomogą Państwu określić rzeczywiste potrzeby w zakresie produktu, przeprowadzą przez proces projektowania, prototypowania, doradzą najlepszą aplikację wyrobów. Będą z wami przez cały okres współpracy.
Dział Projektowy to wyspecjalizowani konstruktorzy. Poprowadzą Państwa płynnie przez proces projektowania i prototypowania. Wystarczą przemyślane funkcje, jakim mają służyć obudowy. My zajmiemy się całą resztą. Dobieramy materiał i technologię, tak by produkt spełnił Państwa oczekiwania.
Dział Produkcji prowadzony jest przez osoby, które zwracają szczególną uwagę na jakość i powtarzalność wykonania. Nasz park nowoczesny maszynowy szybko się powiększa. Ograniczyć może nas tylko nasza wyobraźnia.

Wysokiej jakości szafy i obudowy dla przemysłu i teleinformatyki

Kontakt

Dane do faktur

Agep Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 61
42-165 Lipie
NIP: 574-207-26-12
REGON 388413388

Adres zakładu

Agep Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 73B
42-130 Wręczyca Wielka